Reklama

Dęblin - Ogień w suszarni drewna

- Była noc. Spaliśmy, kiedy rozległo się głośne pukanie. To sąsiad alarmował, że pali się w mojej stolarni - mówi mieszkaniec Dęblina. Domownicy zerwali się na równe nogi

Tegoroczna Wielkanoc na długo zapadnie w pamięci rodziny Sławomira Pilzaka. W nocy z soboty na niedzielę w budynku suszarni, przy stolarni, wybuchł pożar.

...

Płatny dostęp do treści

To jest tylko fragment tekstu - jeśli chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium musisz wykupić dostęp.

Pozostało 95% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości