Zespół wokalny z Miejskiego Domu Kultury „Szept” II zajął 2 miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Poezji i Pieśni Niepodległościowej w Puławach
. Dziewczęta: Zuzanna Fagas, Aleksandra Papis, Mercedes Szulen i Wiktoria Kurowska wykonały utwór "W listopadzie". Wyróżnienia otrzymali też soliści. Gabriela Milde, która zaśpiewała "Nadzieję", Przemysław Konosewycz zaprezentował pieśń "Pytasz mnie". Wszyscy laureaci pracują pod kierunkiem Ewy Rząsy
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze