Reklama

Dęblin: Artyści z MDK wśród laureatów w województwie

Zespół wokalny z Miejskiego Domu Kultury „Szept” II zajął 2 miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Poezji i Pieśni Niepodległościowej w Puławach

. Dziewczęta: Zuzanna Fagas, Aleksandra Papis, Mercedes Szulen i Wiktoria Kurowska wykonały utwór "W listopadzie". Wyróżnienia otrzymali też  soliści. Gabriela Milde, która zaśpiewała "Nadzieję", Przemysław Konosewycz zaprezentował pieśń "Pytasz mnie".  Wszyscy laureaci pracują pod kierunkiem Ewy Rząsy

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości