Waldemar Chochowski pozwał burmistrz Dęblina. Chodzi o publiczne pomówienie
Dębliński radny Waldemar Chochowski 19 czerwca złożył akt oskarżenia do Sądu Rejonowego w Rykach. Na pierwszą rozprawę czekaliśmy do 26 sierpnia. - Oskarżyłem burmistrz Beatę Siedlecką o pomówienie mnie w publicznej wypowiedzi podczas sesji rady miasta, która odbyła się 25 maja - mówi Waldemar Chochowski.
Na wspomnianej sesji włodarz Dęblina była wzburzona "Listem do redakcji" autorstwa radnego, który został opublikowany na łamach "Twojego Głosu". Ten skrytykował 100-procentowe podwyżki opłat za wywóz śmieci. Beata Siedlecka zarzuciła Chochowskiemu, że ten w swojej publikacji nazwał mieszkańców Dęblina oszustami. - Nie jest to prawda, ponieważ nigdzie w treści listu nie ma takiego określenia - mówi radny.
Dotarliśmy do treści aktu oskarżenia. Czytamy w nim, że Siedlecka dwukrotnie w swojej wypowiedzi miała stwierdzić, że Chochowski zawarł kłamliwe informacje dotyczące uszczelniania systemu gospodarowania odpadami. To m.in. brak kontroli mieszkańców, którzy nie segregują śmieci, instytucji czy firm. Ten twierdzi, że oparł je na danych uzyskanych od samej burmistrz oraz pracowników urzędu podczas posiedzeń komisji stałych oraz sesji.
O tym, jak zakończyła się pierwsza rozprawa przeczytacie w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu".
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jakoś w tym Dęblinie nie mogą Radni współpracować ze sobą mimo różnych poglądów politycznych. W Rykach również podwyższono opłatę za śmieci. Współczuję tylko sądom, że muszą zajmować się takimi blahostkami. Władza powinna łączyć, a nie dzielić.
Trochę już nudny ten chochowski. Strażak powiniem pożary gasić.
Uważam, że należy zatrudnić mediatora w tej sprawie. Dobry jest taki program uwaga po uwadze i minęła 20 również mozna tam się zgłosić, ale chyba najlepsza do rozwiązania tej sytuacji będzie Krystyna Jaworowicz i Sprawa dla Reportera . Ja że swojej nieocenionej strony proponuje redakcji głusi o zrobienie konfrontacji z relacją live, aby Pani Becia i Pan Waldi mogli sobie wszystko wykrzyczeć. Po co zaraz sądy ... Pogódźcie się plis. Jarek Donaldowi też podał rękę.
Jakoś w tym Dęblinie nie mogą Radni współpracować ze sobą mimo różnych poglądów politycznych. W Rykach również podwyższono opłatę za śmieci. Współczuję tylko sądom, że muszą zajmować się takimi blahostkami. Władza powinna łączyć, a nie dzielić.
Trochę już nudny ten chochowski. Strażak powiniem pożary gasić.
Uważam, że należy zatrudnić mediatora w tej sprawie. Dobry jest taki program uwaga po uwadze i minęła 20 również mozna tam się zgłosić, ale chyba najlepsza do rozwiązania tej sytuacji będzie Krystyna Jaworowicz i Sprawa dla Reportera . Ja że swojej nieocenionej strony proponuje redakcji głusi o zrobienie konfrontacji z relacją live, aby Pani Becia i Pan Waldi mogli sobie wszystko wykrzyczeć. Po co zaraz sądy ... Pogódźcie się plis. Jarek Donaldowi też podał rękę.