W sobotę (12 września) w Dęblinie odbędzie się wernisaż wystawy rzeźby Mariusza "Mali" Jońskiego. Artysta zaprezentuje swoje prace w galerii Miejskiego Domu Kultury "Nad Wisłą" o godzinie 16:00.
Wystawę będzie można oglądać przez kolejne dwa tygodnie do 25 października.
W imieniu artysty oraz organizatorów już dziś serdecznie zapraszamy. 
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
czy to słynny kolega "Mala" z dzielnicy Masów?z dawnych lat znajomy
Tak taki z dredami grający na bembnie zwanym dżemba synu. Ilekroć wam mówię nie zapuszczanie tych węży i nie wzywajcie duchów tymi bębnami obszytymi skórą zmarłych zwierząt to wy nie słuchacie dalej wierzycie w te zabobony , ufacie temu zachodowi. Ty kandydacie widzę też obojętnie obok problemu nie przechodzisz, nie ganisz go pora chyba o tym do siedleckiej kuri napisać.
jeżeli Ryśku mówisz o zabobonach to zobacz ile ich jest w tzw katolickiej wierze ...a połowa ich zaakceptowana przez chrzescijaństwo i tylko nazwana inną nazwą
brawo dla chłopaka ,ze ma talent i dusze artysty
czy to słynny kolega "Mala" z dzielnicy Masów?z dawnych lat znajomy
Tak taki z dredami grający na bembnie zwanym dżemba synu. Ilekroć wam mówię nie zapuszczanie tych węży i nie wzywajcie duchów tymi bębnami obszytymi skórą zmarłych zwierząt to wy nie słuchacie dalej wierzycie w te zabobony , ufacie temu zachodowi. Ty kandydacie widzę też obojętnie obok problemu nie przechodzisz, nie ganisz go pora chyba o tym do siedleckiej kuri napisać.
jeżeli Ryśku mówisz o zabobonach to zobacz ile ich jest w tzw katolickiej wierze ...a połowa ich zaakceptowana przez chrzescijaństwo i tylko nazwana inną nazwą