Reklama

Dęblin. "Droga..." Mariusza "Mali" Jońskiego

12

Dęblin, Miejski Dom Kultury godz: 18:00

W sobotę (12 września) w Dęblinie odbędzie się wernisaż wystawy rzeźby Mariusza "Mali" Jońskiego. Artysta zaprezentuje swoje prace w galerii Miejskiego Domu Kultury "Nad Wisłą" o godzinie 16:00. 

Wystawę będzie można oglądać przez kolejne dwa tygodnie do 25 października. 

W imieniu artysty oraz organizatorów już dziś serdecznie zapraszamy. 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kandydat na Burmistrza R 2019-10-01 13:19:33

    czy to słynny kolega "Mala" z dzielnicy Masów?z dawnych lat znajomy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rysiek - niezalogowany 2019-10-01 15:50:03

    Tak taki z dredami grający na bembnie zwanym dżemba synu. Ilekroć wam mówię nie zapuszczanie tych węży i nie wzywajcie duchów tymi bębnami obszytymi skórą zmarłych zwierząt to wy nie słuchacie dalej wierzycie w te zabobony , ufacie temu zachodowi. Ty kandydacie widzę też obojętnie obok problemu nie przechodzisz, nie ganisz go pora chyba o tym do siedleckiej kuri napisać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kandydat na Burmistrza R 2019-10-01 18:48:01

    jeżeli Ryśku mówisz o zabobonach to zobacz ile ich jest w tzw katolickiej wierze ...a połowa ich zaakceptowana przez chrzescijaństwo i tylko nazwana inną nazwą

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości