Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dęblinie świętowała 35-lecie istnienia
Z tej okazji dyrektor Magdalena Piechota wraz z pracownikami zorganizowała uroczystość. Odbyła się ona w murach Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Jubileusz był okazją do uhonorowania pracowników oraz przyjaciół placówki. Publiczność wysłuchała wykładu prof. dr hab. Lidii Łysiuk na temat Internetu i pomocy psychologicznej. Przed zebranymi wystąpiły dziewczęta z "Małej Rewii Tanecznej" pod kierunkiem Małgorzaty Knieć-Sprawki instruktor z Miejksiego Domu Kultury w Dęblinie oraz Natalia Gadowska, uczennica Szkoły Muzycznej w Puławach, która zaprezentowała utwór na skrzypcach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze