Reklama

Dęblin. Mali artyści spędzili fajne wakacje w "Domku ogrodnika"

Elżbieta Wróbel, kierownik świetlicy artystycznej na os. Lotnisko przygotowała dla dzieci III edycję "Fajnych wakacji"

To pięciodniowe warsztaty artystyczne. Odbyły się w dwóch turach. W zajęciach brały udział zarówno dzieci z Dęblina, jak i okolic. -To dzieci twórcze, samodzielne, lubiące malować i rysować - mówi organizatorka warsztatów. Każdego dnia warsztatów spędzały czas kreatywnie, w niewielkich grupach. - Głównie uprawiały malarstwo sztalugowe na papierze dużego formatu. Malując profesjonalnymi farbami akrylowymi, zgłębiały tajniki kompozycji, barw, waloru, kontrastów i różnych technik - mówi pani Ela, zdradzając, że ulubioną okazało się malowanie rękoma i ekspresyjne chlapanie. W przerwach od malowania dzieci brały udział w grach i zabawach. W nowym roku szkolnym warsztaty malarskie będą odbywały się co tydzień o godz.16:00 we wtorki dla przedszkolaków, w środy dla nastolatków. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w świetlicy. Więcej informacji na FB @swietlicaartystyczna

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości