Reklama

Dęblin: Mieszkańcy podzielili się opłatkiem na miejskiej Wigilii

Już po raz piąty na placu przed dęblińskim ratuszem, w magicznej atmosferze odbyła się Miejska Wigilia

Na spotkanie przybyli samorządowcy, przedstawiciele firm, organizacji, stowarzyszeń oraz mieszkańcy. Wigilia pod chmurką rozpoczęła się od przekazania przez harcerzy ZHP Betlejemskiego Światła Pokoju. W pięknie przygotowanej scenerii, w otoczeniu choinek i szopki, uczestnicy podzielili się opłatkiem i złożyli najserdeczniejsze życzenia. Przekazała je również burmistrz Beata Siedlecka i radni.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości