22 sierpnia na Stadionie Miejskim w Dęblinie odbędzie się plenerowe wydarzenie pod hasłem „Pożegnanie Lata”. W programie koncerty zespołów After Party, Camasutra i Czarna Dama, występy lokalnych artystów, loty widokowe oraz akcje charytatywne.
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:00 na placu przed Urzędem Miasta Dęblin, gdzie wystąpi grupa rekonstrukcyjna 11. Legenda Stara. Od godziny 16:00 przeniesie się na Stadion Miejski w Dęblinie, gdzie na scenie pojawią się:
artyści z MDK Dęblin – 16:00
zespół Vers – 18:00
OMEN ReAnimacje – 19:00
Czarna Dama – 20:00
Camasutra – 21:00
After Party – 22:00
Oprócz występów zaplanowano szereg atrakcji: loty widokowe helikopterem z Horizon Air Services, dmuchańce, wesołe miasteczko i food trucki. Całości wydarzenia towarzyszyć będą aukcje charytatywne na rzecz bezdomnych zwierząt oraz zbiórka funduszy na budowę pomnika 100-lecia Szkoły Orląt.
Organizatorem wydarzenia jest Miasto Dęblin, Burmistrz Dariusz Roman Bytniewski, JG Events oraz Miejski Dom Kultury w Dęblinie. Impreza ma charakter otwarty i skierowana jest do mieszkańców całego regionu – zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.
Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym m.in. przez Twój Głos.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze