Reklama

Dęblin: Seniorzy uczą się obsługi komputera

W Dziennym Domu Pomocy ruszyła II edycja kursu. Może z niego skorzystać 25 uczestników projektu "Aktywna jesień" w wieku "60+"

Seniorzy w ramach zajęć będą poznawać obsługę komputera. Chodzi m.in. o tworzenie plików i folderów, obsługiwanie programów do tworzenia tekstów, czy przeglądania zdjęć. W sieci uczestnicy będą uczyć się przeglądania stron www, obsługi poczty elektronicznej, czy robienia e- przelewów.  Poznają też zasady bezpiecznego korzystania z internetu. Zajęcia potrwają do końca kwietnia 2020 roku.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości