Reklama

Dęblin: Seniorzy zwiedzali polskie góry

Seniorzy z dęblińskiego oddziału związku emerytów rencistów i inwalidów oraz sympatycy właśnie wrócili z wycieczki w Szczawnicy

Uczestnicy spędzili 10 dni w górach. Słoneczna pogoda sprzyjała wędrówkom, które organizował Ryszard Mikulski. Seniorzy wybrali się m.in. na spływ Dunajcem, na spacer po wąwozie Homole i zwiedzili cerkiew w Jaworkach. W Szczawnicy bawili się wspólnie z mieszkańcami na góralskim festynie rodzinnym. Brali udział w konkursach i loterii fantowej. Organizacją wyjazdu zajęła się Leokadia Fiiliks - Tomiczek i Wiesława Krupa. Uczestnicy wrócili wypoczęci i pełni energii.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gościówa - niezalogowany 2019-09-03 11:57:09

    Dwie panie usmiechnieta a reszta to chyba za kare tam byla oceniajac po wyrazie twarzy....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości