Seniorzy z dęblińskiego oddziału związku emerytów rencistów i inwalidów oraz sympatycy właśnie wrócili z wycieczki w Szczawnicy
Uczestnicy spędzili 10 dni w górach. Słoneczna pogoda sprzyjała wędrówkom, które organizował Ryszard Mikulski. Seniorzy wybrali się m.in. na spływ Dunajcem, na spacer po wąwozie Homole i zwiedzili cerkiew w Jaworkach. W Szczawnicy bawili się wspólnie z mieszkańcami na góralskim festynie rodzinnym. Brali udział w konkursach i loterii fantowej. Organizacją wyjazdu zajęła się Leokadia Fiiliks - Tomiczek i Wiesława Krupa. Uczestnicy wrócili wypoczęci i pełni energii.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Dwie panie usmiechnieta a reszta to chyba za kare tam byla oceniajac po wyrazie twarzy....
Dwie panie usmiechnieta a reszta to chyba za kare tam byla oceniajac po wyrazie twarzy....