Reklama

Dęblin: Spotkanie w klimacie poezji

Miejską Bibliotekę Publiczną 25 kwietnia odwiedziła poetka Monika Knapczyk

Autorka zaprezentowała swój tomik poezji zatytułowany „Zegar Melodii”, w którym znalazły się utwory z całego okresu twórczości. Poruszają one z reguły tematy uniwersalne, ponadczasowe, takie jak miłość – rozumiana, jako stan zakochania – zachwyt cudami natury oraz radość życia, ale też cierpienie, niespełnienie, poczucie rozczarowania światem i własnym istnieniem czy doświadczenie samotności. Te wiersze są jak melodia, trzeba je wyśpiewać, nie jedynie przeczytać. Autorka nie stroni także od prozy. Swego czasu interesowała się fantastyką, obecnie zaś chętnie tworzy teksty obyczajowe. Swoje myśli zapisała na kartach powieści pt. „Varia”. Pani Monika przedstawiła również swoją książkę pt. „Wieża zapomnienia”. Książka stanowi rachunek z dotychczasowym życiem autorki.

Monika Knapczyk urodziła się w Radomiu. Mieszka obecnie w Puławach. Pasjonuje się książkami, językami obcymi, psychologią i robótkami ręcznymi. Z wykształcenia jest doktorem nauk technicznych.

Reklama



 MBP w Dęblinie

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości