Uczestnicy okolicznych klubów i chórów seniora bawili się na zabawie z okazji Dnia Seniora. Organizatorem imprezy jest klub "Jesienna Róża", którym przewodzi Jadwiga Sałbut
Zabawa odbyła się w ZSZ nr 2. Były tańce, śpiewy i dobra zabawa. - To dla nas rozrywka i okazja, żeby wyjść z domu. Mimo, że mamy swoje różne dolegliwości, to wciąż chce nam się bawić i spędzać wspólnie czas - mówi pani Jadwiga. Na zabawie z seniorami bawiła się też burmistrz Beata Siedlecka. - Chwile spędzone z wami to wspaniały czas. Mam nadzieję, że na emeryturze też będę działać w takim klubie, bo atmosfera jest tu niezwykła - mówi. - Życzę wam abyście nigdy nie byli samotni i byście mieli wokół siebie życzliwych ludzi oraz doświadczali miłości w rodzinie, a także cieszyli się zdrowiem - dodaje Siedlecka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze