Reklama

Dęblin. Symboliczne spojrzenie artysty na historię Jezusa (film)

Płaskorzeźby z drogą krzyżową, "kołek-frasołek", "Tryptyk" i pokaz fotografii to elementy najnowszej wystawy pt. "Droga..." Mariusza Mali Jońskiego

Mariusz „Mala” Joński to nietuzinkowa postać. W rodzinnym mieście - Dęblinie znany jest z tego, że tworzy instrumenty. Ma żonę Kasię i dwóch synów Michała i Dobromira. Kilka lat temu rzeźba stała się jego odskocznią. W najbliższy weekend w Dęblinie będzie można podziwiać owoce jego pracy na wystawie pt. „Droga...”. Przygotowania do wernisażu trwają. Pracownicy Miejskiego Domu Kultury zadbali o scenerię wystawy i o to, by płaskorzeźby były odpowiednio wyeksponowane. Wernisaż wystawy rzeźby Mariusza "Mali" Jońskiego odbędzie się w najbliższą sobotę (12 października) w galerii Miejskiego Domu Kultury. Rozpoczęcie o godzinie 16:00. Wystawę będzie można oglądać przez kolejne dwa tygodnie do 25 października. W imieniu artysty oraz organizatorów serdecznie zapraszamy! A już w najbliższym numerze więcej informacji o artyście i procesie tworzenia. 

 

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Joka - niezalogowany 2019-10-10 17:18:57

    Gdzie można kupić jego prace?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości