Reklama

Dęblin: Uczniowie Vb zwiedzali Warszawę

Dzieci zobaczyły m.in. Stadion Narodowy, Manufakturę Czekolady oraz skakały na trampolinach

Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Stadionu Narodowego. Duże wrażenie na uczniach zrobiły jego rozmiary, a także wizyta w szatni zawodników. Szczególnie chłopcy rozmawiali o ulubionych piłkarzach i siadali na ich miejscach. Następnie uczestnicy udali się do Hangaru 646 gdzie przez pracowali nad poprawą sprawności fizycznej wykonując różne zabawy na trampolinach. Potem odbyły się warsztaty w Manufakturze Czekolady. Pozwoliły one poznać etapy produkcji czekolady. Każdy miał okazję wykonać swoją czekoladę po wcześniejszym zaprojektowaniu jej dekoracji.

Reklama


Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości