Reklama

Dęblin: Uczniowie ZSZ nr 2 odwiedzili schronisko

Los bezpańskich zwierząt nie jest im obcy

Uczniowie wraz z opiekunami pojechali do puławskiego schroniska jako wolontariusze. Zawieźli pyszne przysmaki dla czworonogów. Oprócz tego podarowali zabawki dla szczeniaków i koce. Młodzi na miejscu zajęli się wyprowadzką psów na spacer. Mieli okazję zająć się też kotami, które przebywają w placówce. Uczniom spodobała się opieka nad zwierzętami i chcą powtórzyć ten wyjazd.

 

Reklama


Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości