Reklama

Dęblin: Wieczór andrzejkowy w artystycznym klimacie

W Miejskim Domu Kultury publiczność wysłuchała poezji Luizy Borkowskiej - Ziółkowskiej i podziwiała obrazy Ewy Mitrus

Uczestnicy mieli okazję wysłuchać poezji śpiewanej i mówionej Luizy Borkowskiej - Ziółkowskiej. - Wybraliśmy na dzisiejszy wieczór utwory o tematyce miłosnej. Pisząc je inspirowałam się głównie relacjami z mężem oraz związkami moich znajomych i przyjaciół - mówi poetka. Pani Luiza śpiewała swoje piękne wiersze, a o stronę muzyczną zadbał Michał Pastuszak i Wojciech Matyja. W między czasie recytowały je członkinie Teatru "Po schodkach" działającego przy MDK.

Można było również podziwiać wspaniałe obrazy malowane na drewnie. Ich autorką jest Ewa Mitrus. - Maluję od dzieciństwa. Szczególnie upodobałam sobie krajobrazy - mówi pani Ewa.

Reklama

Na zakończenie na wszystkich czekała słodka niespodzianka i możliwość rozmowy z artystami. Chętni robili również pamiątkowe zdjęcia.

Załączniki
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gojość - niezalogowany 2019-11-30 15:35:02

    E. Tam kicha ponoć byľa mówił znajomy znajomego.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości