Reklama

Dęblin wydał ważny komunikat. Miasto zapowiada sprzątanie ulic po zimie

Władze Dęblina zapowiadają rozpoczęcie pozimowego sprzątania ulic od 17 marca na kluczowych osiedlach miasta. Mieszkańcy są proszeni o usunięcie swoich aut z dróg, aby ułatwić ekipom sprzątającym pracę. Termin akcji zależy od pogody i w razie opadów może zostać przesunięty.

Władze Dęblina opublikowały komunikat do mieszkańców w sprawie sprzątania ulic po zimie. Prace mają ruszyć we wtorek, 17 marca.

Na ten dzień zaplanowano pozimowe zamiatanie dróg na kilku osiedlach: Wiślana Żwica, Wiślana oraz 15 Pułku Piechoty Wilków.

Urząd zastrzega, że termin może się zmienić, jeśli pogoda pokrzyżuje plany.

- Informujemy, że w dniu 17.03.2026 r. planowane jest pozimowe omiatanie dróg na osiedlach: Wiślana–Żwica, Wiślana oraz 15 Pułku Piechoty Wilków.
Prace będą realizowane w zależności od warunków atmosferycznych. W przypadku prognozowanych intensywnych opadów deszczu termin ich wykonania może zostać przesunięty na kolejne dni, aby umożliwić prawidłową realizację prac - czytamy w komunikacie.

Reklama

Miasto zwraca się też z prośbą do kierowców, bo zaparkowane auta utrudniają sprzątanie ulic.

- Zwracamy się z uprzejmą prośbą do mieszkańców o usunięcie pojazdów z dróg oraz miejsc objętych sprzątaniem, co pozwoli na sprawne i dokładne przeprowadzenie prac porządkowych - podaje urząd

Urząd dziękuje mieszkańcom za współpracę i wyrozumiałość, dzięki czemu sprzątanie ulic po zimie przebiegnie szybciej i dokładniej.

Fot: AdobeStock

Źródło: Miasto Dęblin
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości