Reklama

Dęblin żegna Kamila, ucznia pełnego ciepła i życzliwości

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie poinformował o śmierci ucznia klasy 2TE Kamila. Był znany jako pogodny i pomocny kolega, który wnosił pozytywną energię do szkolnej społeczności. Szkoła składa kondolencje rodzinie i wspomina go jako osobę, którą trudno zapomnieć.

W Dęblinie panuje żałoba po śmierci młodego ucznia. Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie poinformował o śmierci Kamila, ucznia klasy 2TE.

- Są chwile i ludzie, których się nie zapomina - napisano w komunikacie szkoły.

Kamil był dobrze znany zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. Wspominany jest jako osoba pogodna, życzliwa, zawsze uśmiechnięta i gotowa nieść pomoc innym.

- Był osobą niezwykle pogodną, serdeczną i życzliwą wobec innych. Swoją obecnością wnosił do szkolnej społeczności wiele ciepła i pozytywnej energii. Zawsze uśmiechnięty, otwarty i gotowy do pomocy, pozostanie w naszej pamięci jako kolega, na którego można było liczyć - czytamy we wspomnieniu opublikowanym przez szkołę.

Reklama

Jego śmierć to ogromny cios dla całej placówki, dla uczniów, nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły.

- Jego odejście jest wielką stratą dla całej społeczności szkolnej: koleżanek, kolegów, nauczycieli oraz pracowników - napisano w pożegnalnym wpisie szkoły.

Szkoła przekazała też kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego ucznia:

- Rodzinie i Bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia, łącząc się w bólu i żałobie - przekazują Dyrekcja, Nauczyciele oraz Społeczność Szkolna Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie.

Źródło: Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie Aktualizacja: 23/04/2026 22:01
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    to takie proste - niezalogowany 2026-04-25 15:40:30

    Gdyby nie wsiadł na motocykl to nie zostałby trupem w prosektorium.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości