W niedzielę Piekiełko Przykwa w drugiej kolejce B klasy zagra z Orlętami Nowodwór. Derby powiatu ryckiego zostaną rozegrane w... Żelechowie.
Boisko w Zadybiu Starym, które jest "domowym" obiektem Piekiełka jest teraz w remoncie i co najmniej do rundy wiosennej nie będą na nim rozgrywane mecze. Działacze Piekiełka szukali zastępczego obiektu i znaleźli go właśnie w Żelechowie. O tym jak obie drużyny podchodzą do tego spotkania mówią trenerzy obu drużyn - Robert Piotrowski z Piekiełka i Kamil Wojtaś z Orląt.
------------------
B klasa (II grupa) - 2 kolejka
Żelechów (Stadion Miejski), 23 sierpnia 2020 (11:00)
Piekiełko Przykwa - Orlęta Nowodwór
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jak by kazdy mecz miedzy okolicznymi wioskami nazywac derby powiatu to co trzy dni były by derby...
Jak by kazdy mecz miedzy okolicznymi wioskami nazywac derby powiatu to co trzy dni były by derby...