Reklama

Derby powiatu ryckiego w... Żelechowie

W niedzielę Piekiełko Przykwa w drugiej kolejce B klasy zagra z Orlętami Nowodwór. Derby powiatu ryckiego zostaną rozegrane w... Żelechowie.

Boisko w Zadybiu Starym, które jest "domowym" obiektem Piekiełka jest teraz w remoncie i co najmniej do rundy wiosennej nie będą na nim rozgrywane mecze. Działacze Piekiełka szukali zastępczego obiektu i znaleźli go właśnie w Żelechowie. O tym jak obie drużyny podchodzą do tego spotkania mówią trenerzy obu drużyn - Robert Piotrowski z Piekiełka i Kamil Wojtaś z Orląt.

------------------

B klasa (II grupa) - 2 kolejka

Żelechów (Stadion Miejski), 23 sierpnia 2020 (11:00)

Piekiełko Przykwa - Orlęta Nowodwór

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-08-29 15:28:27

    Jak by kazdy mecz miedzy okolicznymi wioskami nazywac derby powiatu to co trzy dni były by derby...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości