Reklama

Derby powiatu ryckiego w "Bundeslidze"

13

Dęblin; Stadion Miejski godz: 16:00

Czarni-Orlęta Dęblin w najbliższą niedzielę podejmować będą Orlęta Nowodwór. Będą to drugie derby powiatu ryckiego w B klasie w sezonie 2020/21.

Dęblinianie w trzech kolejkach zdobyli 4 punkty i w B-klasowej tabeli zajmują piąte miejsce. Orlęta Nowodwór są na 11 pozycji z zerowym dorobkiem punktowym. Jakie są nastroje przed niedzielnym meczem mówią Janusz Kozicki, trener Czarnych-Orląt Dęblin i Hubert Nowicki, piłkarz Orląt Nowodwór.

-------------------

B klasa (II grupa) - 4 kolejka

Dęblin (Stadion Miejski), 13 września 2020 (16:00)

Czarni-Orlęta Dęblin - Orlęta Nowodwór

Pozostałe mecze (13 września)

Piekiełko Przykwa - Powiślak II Końskowola (15:00; mecz w Żelechowie)

Reklama

KS Uniszowice - Stacja Nałęczów

Garbarnia II Kurów - Zawisza Garbów

Legion Tomaszowice - GKS Abramów

Cisy Nałęczów - SKS Leokadiów

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości