Czarni-Orlęta Dęblin w najbliższą niedzielę podejmować będą Orlęta Nowodwór. Będą to drugie derby powiatu ryckiego w B klasie w sezonie 2020/21.
Dęblinianie w trzech kolejkach zdobyli 4 punkty i w B-klasowej tabeli zajmują piąte miejsce. Orlęta Nowodwór są na 11 pozycji z zerowym dorobkiem punktowym. Jakie są nastroje przed niedzielnym meczem mówią Janusz Kozicki, trener Czarnych-Orląt Dęblin i Hubert Nowicki, piłkarz Orląt Nowodwór.
-------------------
B klasa (II grupa) - 4 kolejka
Dęblin (Stadion Miejski), 13 września 2020 (16:00)
Czarni-Orlęta Dęblin - Orlęta Nowodwór
Pozostałe mecze (13 września)
Piekiełko Przykwa - Powiślak II Końskowola (15:00; mecz w Żelechowie)
KS Uniszowice - Stacja Nałęczów
Garbarnia II Kurów - Zawisza Garbów
Legion Tomaszowice - GKS Abramów
Cisy Nałęczów - SKS Leokadiów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze