W przypadku opóźnienia gmina naliczy upomnienie w kwocie 11,6 zł
Urząd gminy w Ułężu przypomina mieszkańcom o wnoszeniu opłat za gospodarowanie odpadami w terminach miesięcznych. Na 10 czerwca przypada termin uiszczenia opłaty za miesiąc maj. Wysokość opłaty wynosi 10 zł od osoby zamieszkującej nieruchomość. Jak informuje urząd terminowe wpłacanie należności pozwoli uniknąć dodatkowych opłat za upomnienie w kwocie 11,60 zł.
info:gminaulez.eu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze