Reklama

Do Leopoldowa przylecieli Anieli

Podopieczni Domu Pomocy Społecznej oraz Ośrodka Wsparcia w Leopoldowie spotkali się na Wigilii

Na początku Justyna Szabłowska, dyrektor DPS złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne i podarowała symboliczne figurki aniołów. - Właśnie dziś przylecieli anieli, bo bez was nie ma nas - mówi. Zanim uczestnicy usiedli do wspólnego stołu odmówili modlitwę i wysłuchali Ewangelię według św. Łukasza o narodzeniu Jezusa, którą przeczytał ksiądz proboszcz Bogdan Kozioł.Potem wszyscy uczestnicy podzielili się opłatkiem i zasiedli do wieczerzy wigilijnej. 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-12-26 23:07:24

    Fakt, bez tej kasiorki, którą łożą rodziny tych pensjonariuszy nie byłoby za co tam balować co niektórym.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości