Podopieczni Domu Pomocy Społecznej oraz Ośrodka Wsparcia w Leopoldowie spotkali się na Wigilii
Na początku Justyna Szabłowska, dyrektor DPS złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne i podarowała symboliczne figurki aniołów. - Właśnie dziś przylecieli anieli, bo bez was nie ma nas - mówi. Zanim uczestnicy usiedli do wspólnego stołu odmówili modlitwę i wysłuchali Ewangelię według św. Łukasza o narodzeniu Jezusa, którą przeczytał ksiądz proboszcz Bogdan Kozioł.Potem wszyscy uczestnicy podzielili się opłatkiem i zasiedli do wieczerzy wigilijnej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Fakt, bez tej kasiorki, którą łożą rodziny tych pensjonariuszy nie byłoby za co tam balować co niektórym.
Fakt, bez tej kasiorki, którą łożą rodziny tych pensjonariuszy nie byłoby za co tam balować co niektórym.