Reklama

Druhowie OSP Lendo Ruskie mają nowy zarząd

W sobotę, 21 lutego 2026 roku, w remizie OSP Lendo Ruskie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Druhowie podsumowali działalność ostatniego roku i wybrali nowy zarząd. Funkcje objęli m.in. Grzegorz Stachnio jako prezes i Krzysztof Ośka jako wiceprezes. Podziękowano także dotychczasowemu prezesowi za 20 lat służby.

W sobotę, 21 lutego 2026 roku, w remizie OSP Lendo Ruskie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze jednostki. W spotkaniu uczestniczyli m.in.:

  • Pani Izabela Kulik – Wójt Gminy Ułęż
  • Piotr Naczas – Prezes Gminny OSP
  • Marcin Tarkowski – starszy strażak PSP Ryki
  • Pani Iwona Ośka – sołtys Sołectwa Lendo Ruskie

W trakcie zebrania druhowie omówili działalność jednostki w ostatnim roku, po czym przystąpili do wyboru nowego zarządu. Funkcje w zarządzie objęli:

  • Grzegorz Stachnio – prezes
  • Krzysztof Ośka – wiceprezes i naczelnik
  • Wojciech Szewczyk – skarbnik
  • Szymon Ciołek – sekretarz
  • Przemysław Stachnio – gospodarz

Do Komisji Rewizyjnej wybrano:

  • Radosław Ciołek – przewodniczący
  • Łukasz Szewczyk – zastępca przewodniczącego
  • Sebastian Sęk – członek

Podczas spotkania druhowie podziękowali dotychczasowemu prezesowi, Henrykowi Sęk, za 20 lat pełnienia tej funkcji oraz nadali mu tytuł honorowego członka zarządu.

Strażacy gratulują nowemu zarządowi i życzą mu, aby jego działania sprzyjały dalszemu rozwojowi jednostki OSP Lendo Ruskie.

Reklama

Fot: OSP Lendo Ruskie

Źródło: Materiały własne - twojglos.pl
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości