30 października druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej KSRG Grabów Rycki uczcili pamięć swoich zmarłych kolegów, zapalając znicze na ich grobach
Wizyta na grobach zmarłych druhów z OSP Grabów Rycki stała się już tradycją. Każdego roku, w okolicach Święta Zmarłych, strażacy odwiedzają miejsca pochówku tych, którzy pełnili służbę, poświęcając swoje życie dla dobra innych. Grabów Rycki nie zapomina o swoich bohaterach, którzy zawsze stali na straży bezpieczeństwa mieszkańców. Zapalony znicz to symbol pamięci i wdzięczności dla każdego druha, który z honorem wykonywał swoją służbę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze