Piłkarze Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 z Ryk wygrali Turniej Wojewódzki o Puchar Tymbarku. Wojciech Buczek został najlepszym bramkarzem, a Franek Kępka królem strzelców turnieju. Mistrzowie Lubelszczyzny zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie o Mistrzostwo Polski.
Reprezentacja PSP wygrała zdecydowanie wszystkie swoje mecze. W finale pokonali ekipę SP 16 z Lublina 9:2.
Drużyna zagrała w składzie: Wojciech Buczek, Franciszek Kępka, Antoni Kołodziejek, Leon Kwiatkowski, Kajetan Lipiec, Kacper Stachurski, Krzysztof Wasilewski, Jakub Więszyk, Franciszek Witek, Aleksander Żaczek. Trenerem zespołu jest Sebastian Kozdrój.
Mali piłkarze na co dzień trenują w Miejskim Klubie Sportowym Ruch w Rykach pod okiem Wojciecha Kępki.
Hanna Majek dyrektorka PSP 2 w Rykach pogratulowała zwycięzcom słowami
Brawo MISTRZOWIE i Brawo TRENER.
Ależ daliście czadu . Cała szkoła jest z WAS DUMNA
Przed rokiem reprezentacja ośmiolatków PSP 2 Ryki także wygrała finał województwa lubelskiego Turnieju o Puchar Tymbarku. Jednak wtedy rywalizacja w tej kategorii kończyła się na etapie wojewódzkim.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze