Reklama

Duży sukces I LO w Rykach. Uczniowie wśród najlepszych w województwie

W społeczności ryckiego liceum pojawiły się powody do dumy. Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im Marii Skłodowskiej Curie w Rykach zostali wyróżnieni w wojewódzkim programie stypendialnym: Lubelskie wspiera uzdolnionych 2025-2026 - stypendia dla uczniów szkół ogólnokształcących.

W poniedziałek, 13 kwietnia, w Lublinie dyrekcja oraz nauczyciele szkoły otrzymali podziękowania od Zarządu Województwa Lubelskiego za wyniki uczniów i ich osiągnięcia. I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rykach może pochwalić się kolejnym sukcesem swoich podopiecznych, co potwierdza ich systematyczną pracę i dobre rezultaty w nauce.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 13 kwietnia 2026 roku w Lublinie. Sześcioro licealistów znalazło się w gronie najlepszych uczniów w województwie i otrzymało stypendia:

Reklama
  • Nikola Łysiak
  • Szczepan Miażdżyk
  • Krzysztof Muszyński
  • Natasza Papirkowska
  • Julia Polak
  • Zofia Wiśniewska
  • Aleksandra Zowczak

Przedstawiciele Województwa Lubelskiego zwrócili uwagę na znaczenie szkoły w rozwoju młodzieży:

- To dzięki Państwa wsparciu uczniowie Nikola Łysiak, Szczepan Miażdżyk, Krzysztof Muszyński, Natasza Papirkowska, Julia Polak, Zofia Wiśniewska i Aleksandra Zowczak dołączyli do grona najlepszych uczniów w województwie, wyróżnionych w programie stypendialnym - czytamy na pamiątkowym dyplomie - Dziękujemy za zaangażowanie, z jakim Państwo realizują misję kształtowania młodego pokolenia. Życzymy dalszych sukcesów w pracy dydaktycznej i wychowawczej oraz wielu kolejnych powodów do dumy z osiągnięć uczniów - dodają.

Reklama

Gratulujemy uczniom i nauczycielom oraz życzymy kolejnych sukcesów w nauce i dalszego rozwoju.

Źródło: I LO im. Marii Skłodowskiej Curie w Rykach
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości