Reklama

Działka pod "Ósemką" idzie pod młotek

Sprzedaż nieruchomości rozwiązałaby gminie problem. Przedsiębiorcy, którzy postawili budynek staliby się jego pełnoprawnymi właścicielami 

Sprawa działki przy Wyczółkowskiego 8 w Rykach jest dość skomplikowana. Żeby ją lepiej zrozumieć trzeba cofnąć się do roku 2000. Wówczas została opracowana koncepcja budowy obiektu. W związku z brakiem środków w budżecie gminy, realizacja nie doszła do skutku. 4 lata później, gdy burmistrzem był Jerzy Gąska, pojawił się pomysł wybudowania pawilonu przy współudziale inwestora zewnętrznego. Burmistrz zaproponował oddanie gruntu w dzierżawę. Chętnych nie brakowało. Głośno o sprawie zrobiło się nawet poza granicami Ryk, gdy okazało się, że wśród dzierżawców mają być członkowie rodziny burmistrza.

Reklama

...

Płatny dostęp do treści

To jest tylko fragment tekstu - jeśli chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium musisz wykupić dostęp.

Pozostało 84% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości