Pierwszy dzień ferii w Kłoczewie przyniósł mnóstwo radości i wartościowej wiedzy. Spotkanie z przedstawicielem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przybliżyło młodym uczestnikom zasady higieny i zdrowego stylu życia. Po kreatywnych zajęciach plastycznych wszyscy aktywnie spędzili czas podczas połączonej z zabawą zumby.
W Gminnym Ośrodku Kultury w Kłoczewie rozpoczęły się ferie zimowe pod hasłem „Zdrowo i Sportowo”. Pierwszy dzień wypełniły różne aktywności łączące naukę, kreatywność oraz ruch.
Gościem wydarzenia był przedstawiciel Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rykach. Podczas spotkania dzieci usłyszały, jak prawidłowo dbać o higienę i jakie zasady zdrowego stylu życia stosować na co dzień. - To była bardzo wartościowa i pouczająca prezentacja - podkreślili organizatorzy.
Po części edukacyjnej rozpoczęły się zajęcia plastyczne. Dzieci mogły puścić wodze wyobraźni i przygotować kolorowe prace, nad którymi długo siedziały. Efekty ich twórczości zachwycały zarówno uczestników, jak i prowadzących.
Na zakończenie dnia wszyscy wzięli udział w energetycznej zumbie, którą poprowadziła Kasia Pałysa. To była dobra okazja, żeby spalić trochę energii, pośmiać się i zwyczajnie dobrze się bawić. Muzyka i wspólny ruch sprawiły, że dzień zakończył się w bardzo dobrej atmosferze.
Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za aktywny udział i zapraszają na kolejne zajęcia w ramach ferii.
Fot: Gminny Ośrodek Kultury w Kłoczewie / Facebook
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze