Reklama

Dzień Kobiet świętowano wspólnie. Nie zabrakło muzyki i dobrego humoru

6 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Stężycy odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet, podczas którego panie mogły cieszyć się wyjątkową atmosferą, życzeniami od wójta Zbigniewa Chlaściaka oraz występami lokalnych artystów. Humorystyczny program i muzyka sprawiły, że wydarzenie było prawdziwym świętem radości i integracji.

W piątek, 6 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Stężycy odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W wydarzeniu wzięło udział wiele mieszkanek gminy, które przyszły wspólnie uczcić ten dzień.

Wójt gminy Stężyca, Zbigniew Chlaściak, złożył paniom życzenia i mówił o roli kobiet w życiu prywatnym oraz społecznym.

Spotkanie prowadził dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Stężycy, Jarosław Wojdat. Przygotował też humorystyczny występ, który rozbawił publiczność i wprowadził swobodną atmosferę.

O oprawę muzyczną zadbali lokalni artyści. Na scenie wystąpiła sekcja męska Chóru Seniora „Zorza”, Nikola Ciesielska oraz Karina Ciesielska a także Grzegorz Joński.

Reklama

Publiczność przyjęła występy bardzo ciepło, co przełożyło się na przyjemny nastrój całego spotkania.

- Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólne świętowanie tego szczególnego dnia - mówią organizatorzy

Fot: Gminny Ośrodek Kultury w Stężycy / Facebook

Źródło: Gminny Ośrodek Kultury w Stężycy
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości