6 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Stężycy odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet, podczas którego panie mogły cieszyć się wyjątkową atmosferą, życzeniami od wójta Zbigniewa Chlaściaka oraz występami lokalnych artystów. Humorystyczny program i muzyka sprawiły, że wydarzenie było prawdziwym świętem radości i integracji.
W piątek, 6 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Stężycy odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W wydarzeniu wzięło udział wiele mieszkanek gminy, które przyszły wspólnie uczcić ten dzień.
Wójt gminy Stężyca, Zbigniew Chlaściak, złożył paniom życzenia i mówił o roli kobiet w życiu prywatnym oraz społecznym.
Spotkanie prowadził dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Stężycy, Jarosław Wojdat. Przygotował też humorystyczny występ, który rozbawił publiczność i wprowadził swobodną atmosferę.
O oprawę muzyczną zadbali lokalni artyści. Na scenie wystąpiła sekcja męska Chóru Seniora „Zorza”, Nikola Ciesielska oraz Karina Ciesielska a także Grzegorz Joński.
Publiczność przyjęła występy bardzo ciepło, co przełożyło się na przyjemny nastrój całego spotkania.
- Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólne świętowanie tego szczególnego dnia - mówią organizatorzy
Fot: Gminny Ośrodek Kultury w Stężycy / Facebook
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze