Reklama

Dziewczyny z Grabowa siódme w Polsce

Piłkarki nożne Legionu Grabów Szlachecki zajęły 7 miejscu podczas finału ogólnopolskiego turnieju "Piłkarska Kadra Czeka"

Turniej został rozegrany w Zamościu w dniach 13-15 lipca i grały w nim dziewczynki do 13 lat. Wcześniej podopieczne trenera Gustawa Serafina zajęły drugie miejsce w finale wojewódzkim, co dało im prawo gry w finałach krajowych. W grupie grabowianki trafiły na Suchowicz Team (woj. lubelskie), KP Kielce (świętokrzyskie) i Olimpico Malbork (pomorskie). Dziewczyny z Legionu przegrały dwa pierwsze mecze - 0:8 z Suchowicz Teamem i 3:5 z Kielcami oraz wygrały 4:3 z Olimpico, co dało im trzecie miejsce w grupie i prawo gry o miejsca 7-9. Zespół prowadzony przez Gustawa Serafina wygrał 7:1 z Dragonem Miszkowice (dolnośląskie) oraz zremisował 1:1 z Rydułtowicami (śląskie) i ostatecznie został sklasyfikowany na miejscu 7. Każda drużyna na finały ogólnopolskie mogła się wzmocnić czterema zawodniczkami z zespołów, które odpadły na wcześniejszych etapach. Trener Serafin skorzystał z tego przepisu i dokooptował do zespołu cztery piłkarki z zespołu Wilki Wilków.

Skład Legionu na turnieju w Zamościu:

Reklama

Nikola Kutnik, Natalia Opieka, Klaudia Niedziela, Oliwia Głodnicka, Julia Niedziela, Jagoda Opieka, Karolina Serafin, Agnieszka Nowicka (wszystkie z Grabowa) oraz Katarzyna Piątek, Dominika Mędyk, Gabriela Bartoś i Nikola Saba (z Wilkowa). Trener: Gustaw Serafin (Legion),kieorwnik drużyny: Grzegorz Starczynowski (Wilki).

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-07-17 11:22:43

    gratulacje dla dziewczyn i Grabowa Szl. niech idą w ślady swoich idolek jak amerykanki, holenderki i polek . a NOWI sponsorzy niech zgłaszają sięi pomagają dziewczynom rozwijac sie .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości