Dzisiaj (3 sierpnia) o godz. 16:30 rozpocznie się mecz II rundy Pucharu Polski
Amator Leopoldów/Rososz będzie gospodarzem starcia z Mazowszem Stężyca. Bój odbędzie się na boisku w Stężycy. W pierwszej rundzie ekipa Wojciecha Kryczki ograła 6:3 Polesie Kock, zaś Mazowsze prowadzone przez Marcina Gajdzińskiego pokonało 5:2 Orły Kazimierz.
- Przed derbami jesteśmy dosyć spokojni. Do składu wrócą zawodnicy, którzy do niedawna cieszyli się z wakacji. Powinniśmy mieć najsilniejszy skład na ten mecz. Bardzo solidnie przepracowaliśmy ten tydzień, a na zajęciach było od 18 do 22 zawodników. Podobnie było przed starciem z Polesiem i osiągnęliśmy dobry wynik - mówi Michał Biłos, zawodnik Amatora.
- Przed nami kolejna runda pucharu. Patrząc na zaangażowanie chłopaków w ostatnim meczu, jak również na treningach, nie myślę o tym, że możemy przegrać i odpaść na tym etapie rozgrywkowym. Jestem pozytywnie nastawiony na to starcie. Jestem ciekawy, jakim wynikiem zakończy się ten mecz - mówi Piotr Markowski, gracz Mazowsza.
Biłos podkreśla, że to Mazowsze będzie faworytem. - Podobnie jak Polesie grają w Klasie Okręgowej, a my w Klasie A, ale pamiętajmy, że to puchar i derby, a takie starcia rządzą się swoimi prawami. Wyjdziemy na boisko pewni siebie i z pewnością nie odstawimy nogi. Mogę zaświadczyć, że nie położymy się przed Mazowszem. Dla nas puchar to fantastyczna przygoda i w każdym meczu zostawimy serducho na polu gry - dodaje.
III RUNDA PUCHARU POLSKI
Amator Leopoldów/Rososz - Mazowsze Stężyca
Gdzie: stadion w Stężycy
Kiedy: 3 sierpnia, godzina: 16:30
(fot. Magda Piwońska, Archiwum)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze