Reklama

Europejski Dzień Śniadania w Zespole Szkół nr 2 w Dęblinie pełen smaków

W Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie uczniowie wspólnie świętowali Europejski Dzień Śniadania, przygotowując różnorodne, zdrowe potrawy. Na stołach pojawiły się naleśniki, bajgle, owsianki i desery, które zachwyciły smakiem i kreatywnością. To wydarzenie połączyło edukację z przyjemnością wspólnego gotowania i degustacji.

22 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie obchodzono Europejski Dzień Śniadania. Uczniowie spotkali się, żeby wspólnie przygotować i spróbować różnorodnych potraw śniadaniowych.

Zadbali o to, aby na stołach pojawiły się smaczne i zdrowe dania. Pojawiły się puszyste naleśniki, bajgle z różnymi dodatkami, gorące zapiekanki, kanapki z szarpanym kurczakiem, owsianki z jogurtem i świeżymi owocami oraz deser chia z musem brzoskwiniowym.

Wydarzenie stało się okazją do wspólnego spędzenia czasu, nauki oraz pokazania kreatywności w kuchni. Organizatorzy zgodnie powtarzali, że było smacznie, zdrowo i bardzo pomysłowo.

Reklama

- Było pysznie, zdrowo i bardzo kreatywnie - mówią przedstawiciele szkoły - Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i wspólne świętowanie tego wyjątkowego dnia - dodają.

Źródło: Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości