Reklama

Ferie rozpoczęte słodko i kreatywnie! Własnoręczne wypieki i kolorowe witraże.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Stężycy rozpoczęły się ferie pełne atrakcji. Pierwszy dzień upłynął pod hasłem 'Słodkiego Poniedziałku' z pysznymi wypiekami i kolorowymi zabawami. Drugiego dnia mali uczestnicy tworzyli wyjątkowe witraże podczas Kreatywnych Warsztatów Bibliotecznych, które wprowadziły wyjątkową twórczą atmosferę.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Stężycy ruszyły pierwsze zajęcia feryjne. Pierwszy dzień ferii upłynął pod hasłem „Słodkiego Poniedziałku”. - Pierwszy dzień rozpoczęliśmy w najlepszy możliwy sposób, od Słodkiego Poniedziałku, a już od samego rana w powietrzu unosił się zapach pysznych wypieków. Było kolorowo, kreatywnie i przede wszystkim… bardzo słodko! - relacjonują pracownicy GOK w Stężycy. Organizatorzy cieszą się z rozpoczęcia ferii i zapowiadają kolejne dni pełne atrakcji.

Drugiego dnia dzieci wzięły udział w Kreatywnych Warsztatach Bibliotecznych. - Dziś odbyły się Kreatywne Warsztaty Biblioteczne, które z ogromnym zaangażowaniem poprowadziły nasze Panie z Biblioteki, dbając o twórczą atmosferę i świetną zabawę - czytamy w relacji organizatorów. Podczas zajęć mali artyści tworzyli kolorowe witraże z różnorodnych materiałów. - Każda praca była niepowtarzalna i pełna dziecięcej wyobraźni. Było twórczo, radośnie i bardzo inspirująco, uśmiechy na twarzach uczestników mówiły same za siebie! - dodają.

Reklama

Fot: Gminny Ośrodek Kultury w Stężycy / Facebook 

Źródło: Gminny Ośrodek Kultury w Stężycy
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości