Reklama

Finisaż wystawy poplenerowej „NA FALI” – Święto sztuki w Dęblinie

iejski Dom Kultury w Dęblinie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców oraz miłośników sztuki na uroczysty Finisaż Wystawy Poplenerowej, stanowiący zwieńczenie Dęblińskiego Festiwalu Sztuki „NA FALI”. Wydarzenie odbędzie się 8 sierpnia 2025 roku o godzinie 17:00 w siedzibie MDK w Dęblinie.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Burmistrz Miasta Dęblin oraz Starosta Powiatu Ryckiego.

Finisaż będzie wyjątkową okazją do podziwiania prac, które powstały podczas dwóch ogólnopolskich plenerów artystycznych:

  • Ogólnopolskiego Pleneru Ceramiczno-Wikliniarskiego CERWIK 2025,

  • Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego WISŁA 2025.

W programie wydarzenia, oprócz wernisażu, przewidziano liczne atrakcje, które pozwolą uczestnikom aktywnie zanurzyć się w świecie sztuki. Organizatorzy zapraszają na warsztaty malarskie dla dorosłych i młodzieży pod hasłem „Maluj jak wielcy mistrzowie”. Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję stworzyć kopię olejną słynnego obrazu Paula Cézanne'a – „Kosz jabłek”.

Reklama

Artystyczne popołudnie uświetni minikoncert w wykonaniu Anny Mitury i Adama Stonia ze Studia Piosenki Aktorskiej i Poezji Śpiewanej, działającego przy Miejskim Domu Kultury w Dęblinie.

Zapraszamy do wspólnego celebrowania sztuki, spotkania z twórcami i spędzenia inspirującego popołudnia w kreatywnej atmosferze.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Organizatorzy: Miejski Dom Kultury w Dęblinie, Miasto Dęblin, Powiat Rycki.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości