Reklama

Franek Kępka zagra przeciwko Hercie Berlin

Franek Kępka po raz drugi pojedzie grać w Lechu Poznań. Tym razem zagra w spotkaniu przeciwko Hercie Berlin. Konsultacja odbędzie w dniach 6-8 marca na obiektach Akademii Lecha Poznań. Zwieńczeniem pobytu Franka w Poznaniu będzie udział w meczu Lech Poznań - Herta Berlin

- Podczas naszego pierwszego pobytu na testach w akademii Mistrza Polski w dniach 30 stycznia - 1 lutego Franek wypadł co najmniej dobrze - mówi Wojciech Kępka, tata dziesięcioletniego piłkarza Ruchu Ryki. - Menadżer i trener byli zadowoleni z umiejętności piłkarskich. Został miło przyjęty w klubie przez działaczy i nowych kolegów z drużyny. Lech jako klub jest zainteresowany dalszą współpracą z Frankiem.

Franek jest szóstym zawodnikiem w Polsce Turnieju 4move 1x1 Cup w grze 1x1 w kategorii chłopców urodzonych w 2015 roku. Turniej odbył się w listopadzie 2025 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Wcześniej został mistrzem Lubelszczyzny. 

Reklama

Na co dzień gra w rozgrywkach rocznika 2014 i młodsi w Wojewódzkiej Lidze Młodzików Młodszych. Trenerem drużyny jest jego tata - Wojciech Kępka, były zawodnik m.in. Ruchu Ryki, Stali Kraśnik, AZS AWF Biała Podlaska i Wisły Puławy. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/02/2026 18:04
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości