Reklama

Gabaryty Dęblin i Amator Leopoldów/Rososz chcą zwycięstw u siebie

W drugiej kolejce  A klasy reprezentanci naszego powiatu zainaugurują sezon 2019/20 na własnych boiskach

Na otwarcie sezonu Gabaryty Dęblin pokonały 1:2 na wyjeździe Kadet Lisów. - Dobrze rozpoczęty sezon wprowadził dobry nastrój w nasze szeregi - mówi Leszek Rodak, drużyny z Dęblina. - Góra Puławska jest do pokonania co dwukrotnie udowodniliśmy w poprzednim sezonie. Oczywiście nie mamy zamiaru ich lekceważyć i podchodzić do meczu na tzw. luzie. Wychodzimy na mecz w pełni zmobilizowani, by wygrać. Naszym celem są kolejne trzy punkty.

Gabaryty Dęblin – KS Góra Puławska. Mecz w niedzielę, 18 sierpnia o godz. 12:00 na stadionie miejskim w Dęblinie 

Reklama

Amator Leopoldów/Rososz także mierzy w zwycięstwo. Ich rywalem będą Wilki Wilków. - Wilki pierwszy mecz przegrały z Żyrzyniakiem 0:2 -  mówi Wojciech Kryczka, trener Amatora. - Na naszym boisku będą chcieli zmazać nieudany start. Dwa ostatnie mecze z Wilkami przegraliśmy. Jednak nie dopuszczamy myśli, że historia się powtórzy. Po nieszczęśliwym remisie 1:1 z Wodniakiem Łaziska jesteśmy mocno zmotywowani i głodni zwycięstwa.

Amator Leopoldów Rososz - Wilki Wilków. Mecz w niedzielę, 18 sierpnia o godz. 11:30 na boisku w Rososzy

Reklama

(Fot. Facebook UKS Gabaryty Dęblin)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości