W drugiej kolejce A klasy reprezentanci naszego powiatu zainaugurują sezon 2019/20 na własnych boiskach
Na otwarcie sezonu Gabaryty Dęblin pokonały 1:2 na wyjeździe Kadet Lisów. - Dobrze rozpoczęty sezon wprowadził dobry nastrój w nasze szeregi - mówi Leszek Rodak, drużyny z Dęblina. - Góra Puławska jest do pokonania co dwukrotnie udowodniliśmy w poprzednim sezonie. Oczywiście nie mamy zamiaru ich lekceważyć i podchodzić do meczu na tzw. luzie. Wychodzimy na mecz w pełni zmobilizowani, by wygrać. Naszym celem są kolejne trzy punkty.
Gabaryty Dęblin – KS Góra Puławska. Mecz w niedzielę, 18 sierpnia o godz. 12:00 na stadionie miejskim w Dęblinie
Reklama
Amator Leopoldów/Rososz także mierzy w zwycięstwo. Ich rywalem będą Wilki Wilków. - Wilki pierwszy mecz przegrały z Żyrzyniakiem 0:2 - mówi Wojciech Kryczka, trener Amatora. - Na naszym boisku będą chcieli zmazać nieudany start. Dwa ostatnie mecze z Wilkami przegraliśmy. Jednak nie dopuszczamy myśli, że historia się powtórzy. Po nieszczęśliwym remisie 1:1 z Wodniakiem Łaziska jesteśmy mocno zmotywowani i głodni zwycięstwa.
Amator Leopoldów Rososz - Wilki Wilków. Mecz w niedzielę, 18 sierpnia o godz. 11:30 na boisku w Rososzy
Reklama
(Fot. Facebook UKS Gabaryty Dęblin)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze