Reklama

Gabaryty pokonały Górę

Po raz trzeci z rzędu Gabaryty Dęblin górą w meczach z Górą Puławską

- Góra Puławska jest do pokonania, co dwukrotnie udowodniliśmy w poprzednim sezonie. Naszym celem są kolejne trzy punkty - zapowiadał przed meczem Leszek Rodak, trener Gabarytów. Plan został zrealizowany w 100 procentach. Drużyna z miasta Orląt bez problemu pokonała gości 2:0. Oba gole padły w pierwszej połowie. Pierwszego gola dla Dęblinian zdobył... bramkarz rywali. Wynik ustalił Rafał Imas strzałem z 18 metrów.

Więcej o meczach z drugiej kolejki A klasy w papierowym wydaniu "Twojego Głosu".

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości