Z końcem roku szkolnego troje nauczycieli przeszło na emeryturę
19 czerwca w Zespole Placówek Oświatowych w Bobrownikach oznaczał nie tylko pożegnanie z rokiem szkolnym. Edukację zakończyli uczniowie klasy VIII i III gimnazjum. Oznacza to zakończenie działalności Gimnazjum nr 4. Tego dnia z pracą pożegnali się dyrektor szkoły Wojciech Filipek oraz nauczycielki: Jolanta Filipek i Bożena Stolarczyk, którzy odeszli na zasłużoną emeryturę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze