Reklama

Gimnazjum nr 4 w Bobrownikach zakończyło działalność

Z końcem roku szkolnego troje nauczycieli przeszło na emeryturę

19 czerwca w Zespole Placówek Oświatowych w Bobrownikach oznaczał nie tylko pożegnanie z rokiem szkolnym. Edukację zakończyli uczniowie klasy VIII i III gimnazjum. Oznacza to zakończenie działalności Gimnazjum nr 4. Tego dnia z pracą pożegnali się dyrektor szkoły Wojciech Filipek oraz nauczycielki: Jolanta Filipek i Bożena Stolarczyk, którzy odeszli na zasłużoną emeryturę.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości