15 par z gminy Nowodwór świętowało 50-lecie małżeństwa. Małżonkowie odebrali medale przyznane przez prezydenta Andrzeja Dudę
Pół wieku minęło. Przeżyli ze sobą wiele chwil radości, choć nie brakowało też tych smutnych. Najważniejsze, że dalej są ze sobą. Docenia to nie tylko najbliższa rodzina, znajomi, ale również władze samorządowe. Tradycyjnie Urząd Gminy i Urząd Stanu Cywilnego zorganizowali galę, aby podziękować dostojnym Jubilatom za miłość, cierpliwość i wzajemne zrozumienie. Z tej okazji prezydent RP Andrzej Duda za wieloletnie pożycie małżeńskie nadał odznaczenia dostojnym parom. Odebrali je z rąk wójta Ryszarda Piotrowskiego.
.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze