W dniach 17-21 maja 2021r. wraz z moją klasą uczestniczyłam w obozie szkoleniowym dla uczniów Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych zorganizowanym w Ośrodku Szkoleniowym Centrum Szkolenia Inżynieryjno- Lotniczego w Dęblinie
Ten obóz był interesującym doświadczeniem, na nim nauczyliśmy się wiele ciekawych rzecz, które mogą nam się przydać w przyszłości. Obóz szkoleniowy zakończył się uroczystą zbiórką na której uczestnicy otrzymali certyfikaty ukończenia szkolenie od komendanta Ośrodka Szkolenia mjr Michała Ocha
Emilia Wójtowicz
Podziękowania dla:
Komendanta Ośrodka Szkolenia – mjr Michała OCHA
Dowódcy Kursu Szkoleniowego – st. chor. Jakuba STEFANKA
Szefa Kursu Szkoleniowego – mł. chor. Arkadiusza KIELICHA
oraz Instruktorów
st. sierż. Konrada LEMIESZKA
sierż. Krzysztofa SKUPNIA
sierż. Mariusza STAROSZA
kpr. Adriana KOŹLAKA
kpr. Marcina ŻYŁY
kpr. Grzegorza KRZYSZTOSZKA
kpr. Rafał DZIUBANA
kpr. Daniela CELEJA
(Źródło: ZS w Sobieszynie)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze