Reklama

GM. UŁĘŻ: Uczniowie od "Kickiego" mają za sobą obóz szkoleniowy (ZDJĘCIA)

W dniach 17-21 maja 2021r. wraz z moją klasą uczestniczyłam w obozie szkoleniowym dla uczniów Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych zorganizowanym w Ośrodku Szkoleniowym Centrum Szkolenia Inżynieryjno- Lotniczego w Dęblinie

Ten obóz był interesującym doświadczeniem, na nim nauczyliśmy się wiele ciekawych rzecz, które mogą nam się przydać w przyszłości. Obóz szkoleniowy zakończył się uroczystą zbiórką na której uczestnicy otrzymali certyfikaty ukończenia szkolenie od komendanta Ośrodka Szkolenia mjr Michała Ocha

Emilia Wójtowicz

 

 

 

Podziękowania dla:

Komendanta Ośrodka Szkolenia – mjr Michała OCHA

Dowódcy Kursu Szkoleniowego – st. chor. Jakuba STEFANKA

Szefa Kursu Szkoleniowego – mł. chor. Arkadiusza KIELICHA

 

oraz Instruktorów

Reklama

st. sierż. Konrada LEMIESZKA

sierż. Krzysztofa SKUPNIA

sierż. Mariusza STAROSZA

kpr. Adriana KOŹLAKA

kpr. Marcina ŻYŁY

kpr. Grzegorza KRZYSZTOSZKA

kpr. Rafał DZIUBANA

kpr. Daniela CELEJA

 

(Źródło: ZS w Sobieszynie)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości