Od poniedziałku na tym stanowisku pracę rozpocznie Krzysztof Sobina, dotychczasowy skarbnik w Kurowie
16 września stanowisko skarbnika gminy Ryki obejmie Krzysztof Sobina. W piątek na sesji radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w tej sprawie. Wcześniej ze stanowiska skarbnika odwołana została Anet Bany, która stanowisko piastowała tymczasowo. Teraz będzie zastępcą skarbnika.
Zmiana na stanowisku skarbnika gminy Ryki była spowodowana rezygnacją z pracy na tym stanowisku Dariusza Sosnowskiego. Został skarbnikiem w gminie Janowiec.
- Decyzja o pracy w Rykach nie była trudna. Zapadła niemalże po pierwszej rozmowie z burmistrzem Jarosławem Żaczkiem, który jasno i rzeczowo przedstawił plan rozwoju gminy, oparty na inwestycjach, przy dużym wsparciu finansowym z UE i budżetu państwa. Zapoznałem się z sytuacją finansową gm. Ryki. Pocieszające jest, że od 2012 spada zadłużenie gminy - mówi Krzysztof Sobina, nowy skarbnik w ryckim urzędzie. Na koniec tego roku ma wynieść nieco ponad 4 mln zł. - Swoje dotychczasowe doświadczenie chciałbym wykorzystać na rzecz rozwoju tej gminy - podkreśla. Krzysztof Sobina ma 42 lata. Jest absolwentem wydziału ekonomicznego UMCS w Lublinie. W 2002 roku rozpoczął pracę w Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Lublinie na stanowisku inspektora kontroli. W międzyczasie ukończył studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Od 2011 r. pracował w UG w Kurowie na stanowisku skarbnika gminy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
moze gazeta pojechałaby do Kurowa napisać artykuł jak pracował Sobina skarbnik w UG Kurów?
Jest dobry w tym co robi
Jest dobry w tym co robi
dobry to ? umie przekładać kase, ? oszczędzać? czy bronic burmistrza kreatywnie ?
Chyba dobry w nawijaniu makaronu na uszy, ewentualnie liczeniu mamony w swojej kieszeni.
A na razie poza tym lizusostwem wobec burmistrza nic ciekawego nie pokazał.
to lizusostwo to moze współpraca tzw z szefem pracodawcą a my tak ostro od razu , no poczekamy i okaże się jaki jest
Proszę mi tu nie rozsiewać popeliny . Jest to najlepszy skarbnik jaki mógł się przytrafić naszej gminie. To wszystko dzięki naszemu wspaniałemu burmistrzowi, który szczegółowo wyselekcjonował kandydatów, a wszystko po to, by w naszej gminie żyło się w dobrobycie. Wara od Pana Krzysztofa i Jarosława !
Rysiek zakochany w szefie?ok ale po co ta "wara" Panie RB
Nie jestem RB kotku. Jaki Ty Szefie jesteś słaby Ziom. Hehehehehehehe już takie małe są Ryki, że został tylko jeden Rysiek hehehehehehehe szefie , ale to prawda Pan Jarosław jest najlepszy i nawet jak RB tak uważa to też go lubię, a Ciebie nir
Wszystkie Ryski są de best
Panie Rysku przepraszam za RB ale jak Pan tak chwali Jarosława to wymieni Pan za co
@Rysiek Propaganda to była za czasów PRLu.
Panie Burmistrzu dziękujemy i pozdrawiamy! ;-)
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyją burmistrz i skarbnik z naszego wzajemnej adoracji klubu...
I znowu.....hejt hejtem pogania....ludzie uspokójcie się....przychodzi nowa osoba do pracy i na dzień dobry takie komentarze....czy znacie tą osobę że tak nie ładnie się wypowiadacie?niech każdy najpierw popatrzy na siebie...czy jest wporządku...opamiętajcie się kochani....czy nie macie innych zmartwień...proszę sobie znaleźć jakieś ciekawe zajęcie, pasję i zająć się sobą...a nie wypisywaniem negatywnych komentarzy.
skarbnik gminy to właśnie nasze zmartwienie niczyje inne bo to nasza gmina i zycie w niej nie od razu hejt tylko pochwała albo krytyka, rozmowa Polaków , wymiana zdań, spostrzeżeń itp
Kto był lepszym burmistrzem P. Gąska czy obecny P. Żaczek ? i dlaczego ???
Pan Żacze chociaz prubuje I walczy , Pan Gaska
@Kandydat na Burmistrza R Kandydat na Burmistrza R
A Ty rozumiem jesteś lepszy od Żaczka i Gąski?
A co do nich to za wiele różnic między nimi nie ma, może poza opcją polityczną.
NIe rozumuje tak ,że jestem lepszy od byłych i obecnego mam inną wizje na gminę - gminę czyli wsie i miasto bo to łaczona komórka i tu są potrzeby i na wsiach. Moja wersja to mniej polityki a wiecej wspólpracy miedzy sobą czyli opcjami i ugrupowaniami . Najgorzej jest z duzymi opcjami bo tam rzadzi wódz głowny jak np Jarek PIS jak ma być na dole i jakie ruchy radni mają i burmistrz wykonywac .
Każda wspólpraca Pisowca (radnego,starosty,burmistrza, wojewody ,marszałka) z kims innym na dole uważana jest na górze jako "zdrada" a nie dobro dla ogółu gminy ,powiatu itd
Ja jestem zdania ze partie polityczne powinny utrzymywac sie same,politycy czy to sejm czy senatu biora kase wiec powinni sami finansowac partie a jak by tak bylo to by sie tak nie pchali do tego "koryta"
sposób utrzymywania partii to trudny i delikatny temat, dotacje Państwa chyba sa najlepszym rozwiązaniem , jezeli miałyby partie same szukac kasy wtedy byłaby korupcja. lobby biznesu nacisk na poseła itp po to tez jest immunitet aby chronic nie posła tylko instytucje. Na pewno ja chciałbym aby posłowie zdawali jakies egzaminy itp aby zweryfikowac wiedzę stan umysłu aby podnieść poziom izb, Kazdy z nas musi zdawac w zyciu wiele egzaminów , matura uparwnienia na wżóek , prawo jazdy tym bardziej poseł senator powinien aby byc w sejmie , nei sam wybór w urnach .
moze gazeta pojechałaby do Kurowa napisać artykuł jak pracował Sobina skarbnik w UG Kurów?
Jest dobry w tym co robi
Jest dobry w tym co robi