Reklama

Godzina "W" w Nowodworze. Kiedy ? Gdzie ? O której ?

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej po raz kolejny upamiętnią Powstańców Warszawskich

Strażacy z Nowodworu po raz kolejny organizują wydarzenie pod nazwą "Godzina W w Nowodworze". Do wspólnego upamiętnienia 67 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zapraszają wszystkich mieszkańców Nowodworu, miejscowości ościennych oraz wszystkich zainteresowanych.

Zbiórkę zaplanowano na 10 minut przed godz. 17 na placu przed remizą OSP w Nowodworze 1 sierpnia (niedziela).

O godz. 17 przy dźwięku syren zostanie uczczona rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.

Strażacy zachęcają wszystkich uczestników o zabranie flag i barw narodowych.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    alfred - niezalogowany 2021-07-31 08:25:57

    powstanie to było niczym innym jak po prostu ludobójstwem miasta i jego mieszkańców.A wine za to ponosi dowództwo AK które zupełnie oderwane od realiów wojny wywołało w mieście pełnym wojska powstanie .Efekt około 100,000 zabitych zaginionych .Ten sam błąd powtórzyli Czesi i zapłacili za to taka sama cenę

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Polak,a nie polonista. - niezalogowany 2021-07-31 11:37:30

    Te "historyk" ! Zamiast się wymądrzać,to lepiej pouczyłbyś się zasad pisowni,ortografii w języku polskim. Twoja wypowiedź tak pisana,bez znaków interpunkcyjnych, staje się ,zwykłym bełkotem. Chyba,że język polski nie jest twoim językiem ojczystym.

    • Zgłoś wpis
  • Znawca tematu - niezalogowany 2021-07-31 16:09:11

    Polak,nie polonista.Wcale nie jesteś lepszy od niego!Wytykasz komuś,a sam byki robisz!!!

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości