W niedzielę ogłosiliśmy wyniki I Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszeń i Zespołów Ludowych. Na najwyższym stopniu podium stanęły gospodynie z Owni. Drugie miejsce wywalczyły panie z KGW w Ułężu. Trzecia nagroda pojechała do Leopoldowa
Przewodnicząca KGW w Owni nie kryje zaskoczenia. - Naprawdę nie spodziewałyśmy się, że zajmiemy pierwsze miejsce. Jesteśmy w szoku, chociaż wiadomo, że brałyśmy udział w konkursie po to, żeby go wygrać - mówi Agnieszka Koryś. Przyznaje, że sama każdego tygodnia starałam się zebrać trzy kupony. W sumie KGW Ownia uzyskało 373 punkty. Gospodynie zapewniają, że wezmą udział w kolejnej edycji turnieju.
Pula nagród wyniosła 11 tysięcy złotych. Zwycięskie Koło otrzymało 2 tysiące. - Jeszcze nie wiemy na co przeznaczymy nagrodę. Marzy nam się wycieczka. Być może na Dzień Kobiet wybierzemy się do teatru. - opowiada przewodnicząca KGW w Owni.
Relacja z Gali I Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszeń i Zespołów Ludowych w aktualnym wydaniu Twojego Głosu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
a ten Pan w okularkach z władzy tez bedzie popierał inne imprezy ochoczo jak kgw?? bo na razie to podpisał pewna deklaracje
Co Ty tak przy każdej okazji poruszasz tematykę związaną z zmiennopłciowcami?
Co ma piernik do wiatraka?
A podatek od tego też się opłaca? Czy to taka super darowizna ???
a ten Pan w okularkach z władzy tez bedzie popierał inne imprezy ochoczo jak kgw?? bo na razie to podpisał pewna deklaracje
Co Ty tak przy każdej okazji poruszasz tematykę związaną z zmiennopłciowcami?
Co ma piernik do wiatraka?
A podatek od tego też się opłaca? Czy to taka super darowizna ???