Legion Grabów Szlachecki został oficjalnie nowym ośrodkiem dziecięcej piłki nożnej na lubelszczyźnie. W sezonie 2020/21 w rozgrywkach Lubelskiego Związku Piłki Nożnej biorą udział dwie drużyny oparte głównie na dziewczynach
Drużyny prowadzone przez Gustawa Serafina biorą udział w Wojewódzkich Mistrzostwach Orliczek Starszych oraz Lubelskiej Lidze Orlików Młodszych - grupa 6.
W rywalizacji Orliczek tj. dziewcząt do lat 10 oprócz Legionu w rozgrywkach uczestniczą jeszcze: ŻKS Izabela Puławy, KKP Unia Lublin, UKS Niedźwiadek Chełm i UKS Pionier PSW Biała Podlaska.
Ekipa dziewięciolatków Legionu składa się z chłopców i dziewcząt. W pierwszej fazie turniejów orlikowych pojedynkują się oni z Żyrzyniakiem Żyrzyn, Laskovią Baranów i KS Nasutów.
Jak radzą sobie w rozgrywkach ekipy z wioski z gminy Nowodwór? Skąd pomysł na udział w rywalizacji LZPN?
O tym dowiecie się Państwo w najbliższym numerze Twojego Głosu.
Zapraszam do lektury !
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze