Reklama

Grabów Szlachecki: W piątek przywitają nowy wóz strażacki

Na godzinę 20 zaplanowano przyjazd Volvo

W poniedziałek grupa druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej odbyła szkolenie z obsługi nowego wozu bojowego - Volvo. Auto jest już gotowe i ma trafić do jednostki w najbliższy piątek. - Gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców Grabowa Szlacheckiego oraz sympatyków naszej jednostki na godz. 20 - mówi Sławomir Janiszek, prezes OSP Grabów Szlachecki. - To wyjątkowe i ważne wydarzenie dla nas wszystkich dlatego nie może nikogo zabraknąć pod remizą - dodaje.

 

 

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zwykły Polak - niezalogowany 2021-08-04 14:49:40

    Ja zawsze podziwiałem młodych moich kolegów,którzy zostawali strażakami OSP.Pamiętam,gdy byłem młodym chłopakiem,to straż OSP i Koła Gospodyń Wiejskich promowały też życie kulturalne i towarzyskie na wsi. Mimo wszystko Internet i telewizje tego nie zastąpią. Cieszę się,że to wszystko istnieje w czasach nowych przybyszów z miast,którym często przeszkadzają piejące koguty,ryczące krowy(prawie ich nie ma), czy pracujące w czasie żniw, kombajny zbożowe.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Waldek - niezalogowany 2021-08-05 22:30:59

    Podziwiac mozna pytanie gdzie ten samochod bedzie jezdzic Na akcje skoro tych poprostu nie ma .

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pochodzący ze wsi - niezalogowany 2021-08-07 10:49:03

    Jakieś dziwne pytanie człowieka, chyba nie lubiącego wszystkich i wszystkiego (za to l;ubiącego dyskutować),a głównie OSP: Gdzie ta straż będzie jeździć? Chciażby ostatnie dni dają odpowiedź na to bezsensowne pytanie.Do pożarów,wypadków,pomocy ludziom,których domostwa zostały zalane przez wodę,usuwania połamanych drzew i wielu innych akcji ratunkowych.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości