Reprezentacja dziewcząt z klas VIII i VII Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Grabowie Szlacheckim zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy.
Gustaw Serafin opiekun drużyny
Na turnieju rozegranym w Chełmie remisujemy z SP Biłgoraj 1:1 (tracąc bramkę na 5 s przed końcem meczu), wygrywamy SP 6 Chełm 5:0 oraz remisujemy po 1:1 z SP 2 Zamość i SP 5 Biała Podlaska. W każdym meczu stwarzaliśmy więcej sytuacji bramkowych niż przeciwniczki niestety bogowie futbolu nie byli nam przychylni
WYNIKI ZAWODÓW:
1.SP Grabów Szl.– SP nr 6 Chełm 5:0
2. SP nr 2 Zamość – SP nr 5 Biała Podl 0:2:
3.SP nr 1 Biłgoraj – SP Grabów Szl 1:1
4. SP nr 6 Chełm – SP nr 2 Zamość 1:3
5. SP nr 5 Biała Podl – SP nr 1 Biłgoraj 6:2
6. SP Grabów Szl – SP nr 2 Zamość 1:1
7. SP nr 6 Chełm – SP nr 5 Biała Podl. 0:4
8. SP nr 1 Biłgoraj - SP nr 2 Zamość 2:0
9. SP Grabów Szl - SP nr 5 Biała Podl 1:1
10. SP nr 6 Chełm - SP nr 1 Biłgoraj 2:3
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1 miejsce SP nr 5 Biała Podlaska op. Marcin Krzystynek pkt. 44
2 SP nr 1 Biłgoraj Paweł Lukaszczyk 40
3 SP Grabów Szlachecki pow. Ryki Gustaw Serafin 36
4. SP nr 2 Zamość Monika Kycko 33
5. SP nr 6 Chełm Piotr Jabłoński 30
SP Grabów Szlachecki : Roksana Garbus, Klaudia Jędrych, Lena Kalbarz, Lena Karolak, Maja Mateńka, Natalia Pikuła, Natala Rodak, Amelia Taperek : Opiekun: Gustaw Serafin
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze