Reklama

Gramy bo lubimy. 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie ryckim

12 stycznia po raz kolejny zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Jak co roku będzie można wziąć udział w różnych wydarzeniach i wesprzeć Fundację Jerzego Owsiaka

Ryki grają od 7 do 12 stycznia 

Kwadrat Artystyczny przy ul. Szkolnej 1 zaprasza na loterię fantową (7-12 stycznia w godzinach pracy kawiarni). Każdy los wygrywa.

W niedzielę (12 stycznia) odbędzie się licytacja. Początek o godz. 18:30 (kawiarnia "Twój Głos").

Także w niedzielę od wczesnych godzin porannych na ulicach Ryk pojawią się wolontariusze ze sztabu działającego przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Rykach.

W Zespole Szkół Zawodowych nr 1 do piątku można było zadbać o siebie i o swoje auta. Na warsztatach szkolnych strzygły i modelowały fryzury uczennice szkoły, na co dzień pracujące w ryckich salonach fryzjerskich. Natomiast pracownicy przyszkolnej stacji diagnostycznej ustawiali światła, sprawdzali ciśnienie w kołach oraz robili analizę spalin. A to wszystko za wsparcie zbiórki WOŚP.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Matousz - niezalogowany 2020-01-11 20:56:31

    Dobrze że TG podchodzi z sercem co akcji . Co się dzieje że UM i Renesans sie poddał czy to bojkot jaka kieleckim . Czy może ktoś pytał włodarza i jego doradców co się stało że w kinie ślad o WOŚP zaginie . Pochwalam TG choć słyszałem różne opinie , plotki ? czy nie plotki nie oceniam . Czy jeden redaktorek co stale publikuje materiały na temat UM może by się wypowiedział . Nie wypowie się czy się wypowie ? Jestem pewien że się nie wypowie bo ...no właśnie .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2020-01-11 22:27:11

    Bo władza ma dość sponsorowania prywatnego biznesu Owsiaka, który więcej kasy bierze dla siebie niż na te potrzeby. Poza tym co ten błazen w czerwonych okularkach uzbiera to jest tylko ułamek tego co państwo przeznacza na służbę zdrowia.
    Poza tym Owsiak do dnia dzisiejszego mimo prawomocnych wyroków sądu, nie ujawnił faktur.
    Taki jest ten wasz guru.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2020-01-13 07:34:27

    "Bo władza ma dość sponsorowania prywatnego biznesu Owsiaka" to dawaj na władze kościelną ta popiera i raduj się , nikt tak nie zepsuł tej akcji jak hierarchia koscioła i pis a przez 25 lat rządziły i komuchy i platfusy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości