Amator Leopoldów/Rososz do przerwy przegrywał z Wilkami Wilków 0:1. Po przerwie na boisko wszedł Mateusz Nakonieczny. Strzelił trzy gole, jednego dorzucił Bartłomiej Biłos, i Amator wygrał 4:2
Dzięki wygranej drużyna trenowana przez Wojciecha Kryczki utrzymała drugie miejsce tabeli II grupy A klasy. W sobotę kolejnym rywalem Amatora będzie Mazowsze Stężyca. Początek meczu o godzinie 11 na stadionie w Stężycy.
Więcej o meczu w papierowym wydaniu TG
Rososz, 23 października
Amator Leopoldów/Rososz 4 (0)
Wilki Wilków 2 (1)
Gole: 0:1 (2') - Daczka, 1:1 (60') - Mateusz Nakonieczny, 2:1 (62') - Bartomiej Biłos, 2:2 (67') - Bochra, 3:2 (78') - Mateusz Nakonieczny, 4:2 (81') - Mateusz Nakonieczny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze