Z powodu trwającej epidemii urząd gminy Kłoczew wstrzymał inkaso za ścieki
Wciąż utrzymująca się duża liczba zakażeń koronawirusem spowodowała, że wójt Zenon Stefanowski zdecydował się na zmianę dotychczasowej formy rozliczania się za ścieki. Taka sytuacja dotyczy: Czernica, Kawęczyna i Kłoczewa, które zostały podłączone do gminnej sieci kanalizacji. Mieszkańcy tych miejscowości są proszeni o samodzielne odczytanie stanu wodomierzy i przekazanie do Referatu Księgowości budżetowej i podatku VAT. Można to robić także telefonicznie pod nr 25 75 43 199 w. 14 lub drogą e-mailową na adres: [email protected]. Na podstawie przekazanych informacji zostaną wystawione faktury, które doręczymy tradycyjną pocztą.
Foto - pixabay.com
Tomasz Kępka
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze