Reklama

Jajeczko w powiecie. Były życzenia i wspólna modlitwa

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Rykach spotkali się na wielkanocnej modlitwie i życzeniach.

W Starostwie Powiatowym w Rykach odbyło się uroczyste spotkanie wielkanocne z udziałem pracowników urzędu. Miało spokojny, świąteczny charakter i sprzyjało chwili zatrzymania się w codziennym biegu.

Podczas spotkania proboszcz parafii Najświętszego Zbawiciela w Rykach, ksiądz prałat Stanisław Chodźko, poświęcił pokarmy i przekazał uczestnikom życzenia.

Kapłan życzył wszystkim zdrowia, pomyślności oraz błogosławieństwa na nadchodzące Święta Wielkanocne.

Do życzeń dołączyli starosta rycki Dariusz Szczygielski oraz wicestarosta Monika Kośmińska. Życzyli pracownikom spokojnych, radosnych i pełnych nadziei świąt.

Reklama

Spotkanie stało się okazją do wspólnego spędzenia czasu oraz rozmów w świątecznej, ciepłej atmosferze, którą wielu uczestników zapamięta na długo

– Dziękujemy za wspólnie spędzony czas w serdecznej, świątecznej atmosferze. Niech ten wyjątkowy okres przyniesie wszystkim wiele dobra i wytchnienia – podkreślili organizatorzy.

fot. Powiat Rycki-Starostwo Powiatowe w Rykach

Źródło: Powiat Rycki-Starostwo Powiatowe w Rykach
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości